Elektrikár Bratislava

Elektrikár Bratislava a okolie

Opravu elektrických spotrebičov a zariadení zverte do rúk len oprávnenej osobe. Predídete tak úrazu.

+421 915 570356

Oprava zásuviek, zapájanie spotrebičov

Elektrikár vykonáva opravu a montáž elektrických rozvodov, vie opraviť či vymeniť vypínač, elektrickú zásuvku, namontovať, pripojiť a ak je treba aj opraviť svietidlá, vie ako bezpečne zapojiť elektrickú rúru, a vie si poradiť aj s niektorými pozáručnými opravami elektrospotrebičov v domácnosti. Pred každou opravou si zanalyzuje daný stav, a navrhne možnosti opravy, a odhadne cenu, ako aj časovú náročnosť.
Vy sa tak môžete rozhodnúť pre riešenie ktoré Vám najviac vyhovuje.

Napríklad pri nutnosti zavedenia nového káblu, je tento možné viesť v stene, čomu predchádza vysekanie drážky do steny. Kábel nie je po jeho montáži vidno, ale narobí sa pri tom mnoho neporiadku, je to časovo náročnejšie, a hlavne je potrebné po tom vymaľovať.
Jednoduchším riešením je viesť kábel v lyšte. Vyhnete sa tak vysekávaniu aj maľovaniu. Nevýhodou však je, že lištu v ktorej sa kábel vedie je vidno.
Pri objednávaní tejto služby je dobre čo najlepšie popísať s čím potrebujete pomôcť. Skúste daný stav popísať čo najlepšie. Vtedy sa dá odhadnúť potrebný čas a teda aj to, koľko Vás služba elektrikára bude stáť. Hodinová sadzba je 25,00€/hodina. Cena závisí tiež od toho, v ktorej Bratislavskej časti bývate. Jazdné v okruhu Bratislava Dúbravka nie je spoplatnené, najvzdialenejšie lokality sú spoplatnené jazdným max. 7,00€ za 1 jazdu. Podrobnosti ohľadom ceny nájdete v cenníku.
Elektrikár si vie poradiť s elektrickými rozvodmi a zariadeniami v domácnosti. Vie poradiť pri výbere vhodných spotrebičov vzhľadom ku stavu elektroinštalácie, poprípade vie navrhnúť potrebný rozsah elektroinštalačných prác. Elektrikár sa vie postarať o pripojenie elektrickej rúry či varnej dosky, montáž a pripojenie svietidiel, výmenu vypínača či opravu vyhorenej zásuvky. Pri práci používa vlastné nástroje a prístroje. Je technicky zdatný, s analytickým myslením, a v prípade potreby vie poradiť aj v rôznych iných oblastiach.

Elektrikárske práce zverte do rúk LEN osobe disponujúcej oprávnením na zásah do elektrického zariadenia podľa §21, §22 alebo §23.

Parkovné (v prípade, že je platené) je účtované vo výške ceny daného parkoviska

Naše služby si môžete objednať telefonicky na čísle 0915 570356, alebo e-mailom info@jsprojekt.sk, a tiež prostredníctvom správy cez kontaktný formulár

Služby sú poskytované počas pracovných dní po 17.00 hod, cez víkend a sviatky od 09:00 hod (podľa dohody)

V záujme ochrany životného prostredia papierové bločky netlačíme, ale ihneď po vykonaní práce ich zasielame na e-mail.

Platba je možná v hotovosti (súkromné osoby), alebo na faktúru (firmy)

Hľadáte ďalšie služby?

Kontaktný formulár

Naše služby ponúkame v lokalitách: Bratislava Dúbravka, Bratislava Karlová ves, Bratislava Dlhé diely, Devínska nová ves, Bratislava Lamač, Devín, Záhorská Bystrica, Bratislava Staré Grúnty, Bratislava Patrónka, Bratislava Vlčie hrdlo, Bratislava centrum, Bratislava Kramáre, Bratislava Koliba, Bratislava Nové mesto, Bratislava Ružinov, Bratislava Prievoz, Bratislava Petržalka, Bratislava Rača, Bratislava Vajnory, Bratislava Trnávka, Bratislava Poddunajské Byskupice, Bratislava Dolné Hony, Jarovce, Rusovce.

Oslovte nás s Vašou požiadavkou, a my urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.