Hodinový manžel Bratislava

Hodinový manžel Bratislava

Bežné opravy v domácnosti na ktoré nemáte čas, potrebujete s nimi pomôcť, alebo na ktoré nemáte náradie.

+421 915 570356

NAjlepší hodinový manžel

Hodinový manžel (tiež nazývaný ako domáci majster alebo hodinový majster) je zručný odborník na drobné manuálne práce, univerzálny opravár s technickým myslením ovládajúci viacero remesiel. Postará o práce okolo domu, bytu či záhrady na ktoré nemáte čas, zručnosti, alebo nástroje. Pri práci uplatňuje svoje vedomosti, praktické skúsenosti a veľký stupeň manuálnej zručnosti. Vykonáva bežné opravy v domácnosti na ktoré nemáte čas, potrebujete s nimi pomôcť, na ktoré nemáte náradie, alebo sa radšej venujete rodine.

Vieme pomôcť so zmontovaním nového nábytku, opravou kvapkajúceho vodovodu, vypadaným silikónom, namontovaním police, držiaka na bicykel, TV konzoly, vie si poradiť pri výmene kuchynského dresu, výmenu pántov na dvierkach a mnoho ďalšieho.
Pri objednávaní tejto služby je dobre čo najlepšie popísať s čím potrebujete pomôcť. Vtedy sa dá odhadnúť potrebný čas a teda aj to, koľko Vás služba hodinového manžela bude stáť. Hodinová sadzba je 15,00€/hodina. Cena závisí tiež od toho, v ktorej Bratislavskej časti bývate. Jazdné v okruhu Bratislava Dúbravka nie je spoplatnené, najvzdialenejšie lokality sú spoplatnené jazdným max. 7,00€ za 1 jazdu. Podrobnosti ohľadom ceny nájdete v cenníku. Hodinový manžel si vie poradiť s drobnými opravami v domácnosti. Poradí si s úlohami ako sú vešanie obrazov, montáž nábytku, vie urobiť niektoré opravárske práce, montáž garniží a mnoho iného. Hodinový manžel sa vie postarať o montáž nábytku, výmenu pokazenej vodovodnej batérie, namontuje garniže, vie urobiť rôzne interiérové inštalácie a opravy. Hodinový manžel sa postará o práce okolo bytu, a pri práci používa vlastné nástroje. V prípade potreby vie poradiť v rôznych oblastiach.

Na práce ako sú zapojenie elektrických spotrebičov či inštalácia svetiel je potrebné oprávnenie. Tieto práce požadujte od elektrikára s oprávnením. Predídete tak možnému úrazu.
Rovnako ako pripojenie plynového šporáku, či iné práce na ktoré sú okrem zručností požadované aj vedomosti ohľadom bezpečnosti, zverte do rúk výhradne školeným odborníkom.

Parkovné (v prípade, že je platené) je účtované vo výške ceny daného parkoviska

Naše služby si môžete objednať telefonicky na čísle 0915 570356, alebo e-mailom info@jsprojekt.sk, a tiež prostredníctvom správy cez kontaktný formulár

Služby sú poskytované počas pracovných dní po 17.00 hod, cez víkend a sviatky od 09:00 hod (podľa dohody)

V záujme ochrany životného prostredia papierové bločky netlačíme, ale ihneď po vykonaní práce ich zasielame na e-mail.

Platba je možná v hotovosti (súkromné osoby), alebo na faktúru (firmy)

Hľadáte ďalšie služby?

Kontaktný formulár

Naše služby ponúkame v lokalitách: Bratislava Dúbravka, Bratislava Karlová ves, Bratislava Dlhé diely, Devínska nová ves, Bratislava Lamač, Devín, Záhorská Bystrica, Bratislava Staré Grúnty, Bratislava Patrónka, Bratislava Vlčie hrdlo, Bratislava centrum, Bratislava Kramáre, Bratislava Koliba, Bratislava Nové mesto, Bratislava Ružinov, Bratislava Prievoz, Bratislava Petržalka, Bratislava Rača, Bratislava Vajnory, Bratislava Trnávka, Bratislava Poddunajské Byskupice, Bratislava Dolné Hony, Jarovce, Rusovce.

Oslovte nás s Vašou požiadavkou, a my urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.